top of page
AdobeStock_720628291.jpeg

UAB NANOTERMA

Inovatyvios statybų technologijos

 

Ekologiškas pastatų šiltinimas

 

Vulkaninės kilmės šiltu tinku Termobor

 

 

APIE MUS

UAB NANOTERMA - Esame lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, kuri pastatų šiltinimui naudoja termoizoliacinius tinkus. Mūsų specialistų sukaupta 20 metų patirtis šioje srityje leidžia mums teigti, jog natūralios pastatų šiltinimo technologijos turinčios šimtus metų tradicijas, niekada nesensta. Mes siūlome tikrą perversmą pastatų šiltinimo srityje. Mūsų siūlomi sprendimai-naujausios šiltinimo sistemos,nereikalaujančios storo šiltinamosios medžiagos sluoksnio. Medžiagos, kurias
siūlome, draugiškos gamtai ir žmogaus sveikatai.


Statykime ir renovuokime savo namus taip,kad gamta taptų mūsų partneriu!

AdobeStock_697425617.jpeg
AdobeStock_400822391.jpeg

Kas yra šiltas tinkas Termobor?

Termobor - tai ekologiškas tinkas, kuris susideda iš vulkaninių uolienų perlito ir borono. Tai unikalus gaminys, kuris izoliuoja šilumą, garsą, ugnies plitimą. Tinkas atlaiko net nuo +1100C iki +1700C temperatūras, kas garantuoja visišką apsaugą nuo gaisro visoms pastato konstrukcijoms. Tinkas uždaro sienų konstrukcijų šilumos nutekėjimus ir savo porėtos struktūros dėka reguliuoja drėgmės lygį, leidžia sienoms "kvėpuoti".

11.png

Leidžia sienoms "kvėpuoti"

11.png

Atsparus +1100C

11.png

Neapsunkina pastato

11.png

Šilumos izoliacija

TERMOBOR: šiluma ir tyli harmonija su gamta

EKOLOGIŠKAS TERMOBOR

Pagamintas iš gamtinių mineralų pagerina šilumos taupymą ir pasiekia įspūdingų garso izoliacijos parametrų. Šis gaminys yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie vertina ekologiją ir harmoniją su gamta. Žmonėms,kurie nori gyventi sveikai ir saugioje aplinkoje.

2203527_mute_sound_speaker_volume_icon.png

GARSO IZOLIACIJA

Pagamintas iš gamtinio mineralų perlito ir borono porėtos struktūros dėka sugeria garsą ir jį "užrakina". Panaikina aidą ir ženkliai slopina garsą.
 

icons8-feather-100.png

LENGVUMAS

Porėtos struktūros dėka Termobor net 6 kartus lengvesnis už įprastą tinką, todėl neapkraudamas papildomu svoriu sienų užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.

2324153_confort_heat_heating_indoors_temperature_icon.png

ŠILUMOS IZOLIACIJA

Padidina energetinį efektyvumą pagerindamas pastatų termoizoliaciją. Žiemąišlaiko šilumą patalpose, vasarą-atvėsina.
 

icons8-shield-96.png

TVIRTUMAS

Termobor tinko truktūra tvirta ir tarnavimo laikas neribotas,gali tarnaut kad ir 100 metų. Atsparus karščiui,šalčiui ir drėgmei.

 

icons8-hygrometer-100.png

DRĖGMĖS REGULIAVIMAS

Pagerina drėgmės balansą patalpose išlaikydamas optimalų žmogui 45-60% oro drėgmės lygį. Suteikia sveiką gyvenimo aplinką pagerindamas oro kokybę patalpose.

icons8-magnet-100.png

KIBUS

Didelis tinko lipnumas ir elastingumas užtikrina puikų tinko sukibimą su įvairiais paviršiais, pvz: mūru, betonu, blokais, gipso plokštėmis ar net medžiu.

Domina mūsų paslaugos ar turite klausimų?

Susisiekite nurodytais kontaktais! Suteiksime nemokamą konsultaciją ir patarsime visais jums rūpimais klausimais!

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

pexels-ksenia-chernaya-5691622.jpg

Ilgametė patirtis

Paslaugas teikiame daugiau kaip 20 metų. Per ilgametę patirtį esame realizavę daug įvairaus sudėtingumo projektų, esame itin kompetetingi šiltinimo bei apdailos meistrai.

Business Agreement on the Terrace

Individualūs kliento poreikiai

Daug dėmesio skiriame individualiems klientų poreikiams, asmeniniam stiliui ir gyvenimo būdui. Siekiame pažinti klientą, atrasti bendrą kalbą ir išvengti miskomunikacijos padarinių.

5.jpeg

Patikimumas

Dalinamės savo ekspertine nuomone, padedame priimti ne tik estetiką, bet ir funkcionalumą lemiančius sprendimus. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame 5-10 metų garantiją.

ATLIKT
DARBAI
bottom of page